1.GÜN

Akşam 23.00’da hareket. Gece yolculuğu

2.GÜN

Kahvaltı. Ordu, Boztepe ve şehri panoramik olarak seyir. Giresun-Tirebolu-Kürtün yolu üzerinden Gümüşhane/Torul’a varış. Karaca Mağara’sını gezisi. Pestil ve köme alışverişi için serbest zaman. Zigana Geçidi. Akşam yemeği ve otelde konaklama.

3.GÜN

Kahvaltı. Hamsiköy’e hareket ediyoruz, Hamsiköy gezisi, Sümela Manastırı gezisi ve Rize’ye hareket. Çay fabrikası gezisi. Fırtına Vadisi’nde öğle yemeği. Ayder Yaylası. Akşam yemeği ve otelde konaklama.

4.GÜN

Kahvaltı. Midibüslerle Avusor Yaylası’na çıkış, yayla gezisi. Uzungöl’e hareket. Yol güzergâhında dileyen misafirlerimiz için Rize bezi alışveriş imkânı. Akşam yemeği ve otelde konaklama.

5.GÜN

Kahvaltı. Trabzon’a hareket. Gümüşçüler Çarşısı’ndaki serbest zaman. Atatürk Köşkü’nü ziyareti. Öğle yemeğinde meşhur Akçaabat Köftesi. Akşam yemeği ve otelde konaklama.

6.GÜN

Kahvaltı. Giresun’a hareket. Giresun Kalesi ve şehir turu.  Öğle yemeği. Şebinkarahisar’a varış. Tamzara ve Atatürk Evi’ni ziyaret ettikten sonra otele yerleşim. Akşam yemeği ve otelde konaklama.

7.GÜN

Kahvaltı. Amasya’ya hareket. Yol güzergahında Kelkit Vadisi. Amasya’da gezilecek yerler; Amasya Müzesi, İlhanlı Mumyaları, II.Beyazıd Külliyesi, Eski Yalıboyu Evleri ve Kral Mezarları. Hazeranlar Konağı. Öğle yemeği. Ankara’ya hareket. Geç saatlerde Ankara'ya dönüş.

Ek Notlar

BU GEZİMİZ İÇİN YANINIZDA BULUNDURMAYI UNUTMAYINIZ

Rahat giysi ve yürüyüş ayakkabısı, yedek ayakkabı-çamaşır-giysi, hırka/mont, yağmurluk, küçük sırt çantası, güneş gözlüğü, fotoğraf  makinesi, kamera.

Araçlarda, kayıt sırasına göre koltuk yerleşimi yapılmaktadır.
Kesin kayıtlarda yolcularımızdan ön ödeme talep edilebilir.
Rehber veya Acente, hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkını gizli tutar.
Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda, tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.

...BİR BAŞKA SEYRİ ALEM  TURİZM AYRICALIĞINDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE...

Tura Dahil Hizmetler

*  Lüks araçlarla ulaşım

*  Araç içi ikramlar

*  6 kahvaltı

*  6 öğle yemeği

*  5 akşam yemeği

*  5 gece otelde konaklama

*  Seyahat sigortası

*  Rehberlik hizmeti

*  SEYR-İ ALEM TURİZM refakat hizmetleri


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

*  Yemeklerde alınacak içecekler,

*  Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

*  Tüm şahsi harcamalar

Gelecek tarihli tur bulunmuyor
 
Yukarı çık