Hakkımızda

   1994 yılında  kurduğumuz  Sim Turizm Limited Şirketinin bünyesinde 1997 yılında  "Seyr-i Alem Turizm"  markasıyla, A Grubu Turizm Seyahat Acentesi olarak faaliyet göstermeye başladık.

   Turizm sektöründe deneyimli kadromuz ile 20 yıldır müşterilerilerimize en yüksek kapasitede hizmet vermekteyiz. Gerek kurumsal, gerek bireysel çalışmalarda, problemlere en kısa sürede, en hızlı çözümü üretmekle beraber, personelimizin eğitimine de önem vermekteyiz. "Müşteri memnuniyeti ilkesi"ni ve sürekliliğini sağlamak için yeni girişimlerde ve yatırımlarda bulunmaktayız.

   Yurtdışı, yurtiçi turlarımız ve Türkiye’nin 7 bölgesinde 1.000 den fazla otel portföyümüz ile 12 ay süresince müşterilerimize otel rezervasyon ve turizm hizmeti sağlamaktayız. Hedeflerimizden biri de, okullara yönelik yurtdışı, yurtiçi ve günübirlik turlar düzenleyerek öğrencilerimizin bilgisinin artmasını sağlamaktır.

   Temel hedefimiz; uçak & tren, hızlı tren bileti rezervasyonlarınızdan - iş seyahatlerinize, kongre, seminer, bayi, özel toplantı organizasyonlarınızdan - yurtdışından gelecek konuklarınızın rehberlik ve konaklama hizmetlerine, yurtiçi otel rezervasyonlarınızdan -  yurtdışı otel rezervasyonlarınıza, araba kiralama hizmetinden - şoförlü transfer hizmetine, yurtiçi turlardan - yurtdışı turlara, umre organizasyonundan - hac organizasyonuna kadar turizmin her dalında; kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler sunmayı hedefleyen çözüm ortağınız olmaktır.

   Şirketimiz; Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acenta Belgesi, ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO-14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir. Takdirlerle dolu geçmişimiz, geleceğimize yön vermeye devam edecektir.

   Amacımız; müşteri memnuniyetini sürekli koruyarak, iyi bilinen ve tercih edilen seyahat acentası olarak hizmet vermektir.

 
Yukarı çık