6 GECELİK PROGRAM (GÜNDÜZ ÇIKIŞLI)

1.GÜN:    Sabah saat 07:00’da Atatürk Lisesi önünden  hareket. Sungurlu’da çay molası Samsun’a varış. Öğle yemeği (Karadeniz pidesi).  Ordu’ya hareket. Boztepe’den Ordu’nun seyri. Akşam yemeği ve konaklama.

2.GÜN:   Kahvaltı. Giresun’a hareket. Giresun Kalesi gezisi. Tirebolu-Kürtün yolu üzerinden Gümüşhane’ye varış. Öğle yemeği. Karaca Mağarası. Torul üzerinden Zigana Tüneli’ni geçerek Zigana Dağlarının ve Hamsiköyün görülmesi ve Maçka’ya varış. Akşam yemeği, müzikli eğlence ve konaklama.

3.GÜN:   Kahvaltı. Sümela Manastırı gezisi. Uzungöl’e hareket. Çaykara üzerinden Uzungöl’e varış. Öğle yemeği ve Uzungöl’de serbest zaman. Kiremitli Köprünün görülmesi ve Rize’ye hareket. Ziraat Çay Bahçesinde çay ikramı. Akşam yemeği ve konaklama.

4.GÜN:    Kahvaltı. Ayder’e hareket. Fırtına Deresi üzerinde taş kemer köprünün görülmesi. Çamlıhemşin’de yöresel kıyafetlerin tanıtımı ve alış-veriş imkanı. Tar Deresi’ne varış. Göksü Şelalesine yürüyüş (Yürümeyecek misafirlerimiz yaklaşık 1,5 saat bekleyeceklerdir). Ayder’e varış. Öğle yemeği (yöresel). Kalegon mevkii ve Gelintülü Şelalesi. Dileyenler için kaplıcaya girme imkanı. Akşam yemeği  ve konaklama.

5.GÜN:    Kahvaltı. Rize’ye hareket. Rize bezi alış-verişi. Trabzon’a hareket. Akçabat’ta alınacak öğle yemeğinden sonra Atatürk Köşkü ve Ayasofya Kilisesi gezisi. Trabzon Gümüşçüler Çarşısında alış-veriş imkanı. Akşam yemeği ve konaklama.

6.GÜN:    Kahvaltı. Ordu'ya varış. Öğle yemeği. Karadeniz’in masmavi sularında ve en güzel koylarında tekne turu ve yüzme imkanı (Hava şartları müsait olmaz ise rehber tur programında değişiklik yapabilir). Akşam yemeği ve konaklama.

7.GÜN:    Kahvaltı. Fındık ve fındık mamülleri alış-veriş imkanı. Bolaman üzerinden Samsun’a varış. Samsun İlkadım Anıtı, Etnoğrafya Müzesi ve Atatürk müzesi gezisi. Öğle yemeği. Geç saatlerde Ankara’ya dönüş.

Ek Notlar

BU GEZİMİZ İÇİN YANINIZDA BULUNDURMAYI UNUTMAYINIZ

Rahat giysi ve yürüyüş ayakkabısı, yedek ayakkabı-çamaşır-giysi, hırka/mont, yağmurluk, küçük sırt çantası, güneş gözlüğü, fotoğraf  makinesi, kamera.

Araçlarda, kayıt sırasına göre koltuk yerleşimi yapılmaktadır.
Kesin kayıtlarda yolcularımızdan ön ödeme talep edilebilir.
Rehber veya Acente, hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkını gizli tutar.
Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda, tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.

...BİR BAŞKA SEYRİ ALEM  TURİZM AYRICALIĞINDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE...

Tura Dahil Hizmetler

*  Lüks araçlarla ulaşım,

*  Araç içi ikramlar,

*  7 kahvaltı (İlk gün araçta kahvaltılık ikram),

*  7 öğle yemeği,

*  6 akşam yemeği,

*  6 gece  konaklama,

*  Seyahat sigortası,

*  Profesyonel rehberlik,

*  Seyri Alem Turizm refakati.


Tura Dahil Olmayan Hizmetler

Yemeklerde alınan ekstra içecekler,

*  Kişisel harcamalar,

*  Programda belirtilmeyen harcamalar,

*  Kaplıca, müze ve ören yerleri giriş ücretleri,Gelecek tarihli tur bulunmuyor
 
Yukarı çık